دسترسی مدیر وبلاگ به پنل وبلاگهای مسدود شده

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  امکان جدیدی برای آن گروه از کاربران که وبلاگشان به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است فراهم شده تا بتوانند به بخش مدیریت وبلاگ خود دسترسی داشته، نسخه پشتیبان از محتوای وبلاگ تهیه کرده و یا مطالب وبلاگ را ویرایش کنند. این امکان از این جهت فراهم شده است تا امکان پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگ آسان تر شود. این امکان برای وبلاگهایی که سابقاً مسدود شده اند نیز فراهم شده است.
  در تغییر دیگری راهنمای کامل تری برای رفع فیلتر وبلاگ تهیه و در بخش راهنمای سایت درج شده است و در صورت مسدود شدن وبلاگ توضیحات و راهنمای پیگیری در بخش مدیریت وبلاگ نیز نمایش داده می شود.  همچنین تغییر دیگری در فرمت ارائه نسخه پشتیبان محتوای وبلاگ صورت گرفته است تا سرعت رویت مطالب بخصوص در زمانی که حجم مطالب بالا است افزایش یابد.
  ممکن است سوال پیش آید که چرا  دسترسی به بخش مدیریت تنها برای وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه تعیین مصادیق امکان پذیر شده است و درپاسخ به این نکته اشاره می شود که در مواردی که وبلاگ به دستور مراجع قضائی یا انتظامی مسدود می شود امکان تغییر محتوا می تواند باعث مشکلات حقوقی برای سایت شود و همچنین هدف از این امکان تسهیل پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگ است.

  نویسنده : m-b بازدید : 239 تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1391 ساعت: 17:44
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123