امکان جدید: تغییر آدرس وبلاگ و انتقال مطالب

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  امکان تغییر آدرس وبلاگ و انتقال مطالب و نظرات به آدرس جدید به بخش مدیریت وبلاگها اضافه شد. مواردی پیش می آید که کاربر از آدرس فعلی وبلاگ خود راضی نیست و یا آدرس جدید و بهتری را برای انتشار محتوای وبلاگ خود در نظر دارد و یا در مواردی ممکن است کاربری از ادامه فعالیت در آدرس فعلی خود منصرف شده و در عین علاقمند باشد در آدرس دیگری مطالب خود را بنویسد. در این شرایط کاربران میتوانند از این امکان جدید استفاده کرده و آدرس وبلاگ خود را تغییر دهند. همه مشخصات، مطالب و نظرات و همچنین قالب وبلاگ و اطلاعات موضوعات و نویسندگان وبلاگ به آدرس جدید منتقل خواهد شد.
  برای استفاده از این امکان کافیست در بخش مدیریت وبلاگ و در منوی میز کار گزینه « دیگر امکانات » را انتخاب کنید و آنجا گزینه « تغییر آدرس وبلاگ » را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که تغییر آدرس وبلاگ را پس از بررسی و مطالعه کافی انجام دهید تغییر آدرس وبلاگ باعث خواهد شد که وبلاگ قبلی شما حذف شود و و در نتیجه لینکهایی  که به وبلاگ قبلی شما (در سایتها و دیگر وبلاگها) وجود داشته دیگر کار نکند و همچنین  ممکن است با تغییر آدرس بخشی از بازدید وبلاگ خود را از دست دهید. توصیه میکنیم پس از تغییر آدرس وبلاگ برای جلوگیری از سواستفاده وبلاگ قبلی را نیز دوباره ثبت کنید تا حداقل برای مدتی آدرس قبلی برای ثبت توسط دیگران در دسترس نباشد.

  نویسنده : m-b بازدید : 165 تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1391 ساعت: 17:44
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123