سال 89 مبارک

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  سلام به تمام کاربرای خوب میهن بلاگ، گفتن از سالی که گذشت و سالی که پیش رو داریم کمی سخته.
  سال 88 برای میهن بلاگی ها سال خوبی بود. یکی از بهترین اتفاق هایی که افتاد و به فال نیک میگیریم ارتباط بیشتر مدیران با کاربرها بود. آبان ماه و تولد پنج سالگی میهن بلاگ و اولین جشنی که برگزار شد، خاطره خیلی خوبی را برای ما به جا گذاشت.
  در اون جشن قول راه اندازی یکی از امکانات میهن بلاگ را با نام فروشگاه من دادیم که یک ماه بعدش بعد از فعالیت آزمایشیش به تمامی کاربران این امکان داده شد.
  در این سال بیشتر بر روی بخش پشتیبانی و پاسخ گویی به کاربران توجه کردیم و وبلاگ های زیر را در این راستا فعال کردیم.


  » راهنمای میهن بلاگ


  در ادامه برای سال جدید قصد داریم که پنل مدیریتی را بهینه کنیم و تغییراتی را که کاربران خواستار آن شده بودند، اعمال کنیم.

  در ضمن گروه کلوب هواداران میهن بلاگ نیز از طرف کاربران خوبمون راه اندازی شده است و فروم خوبی برای پرسش و پاسخ کاربران را فراهم کرده است که همین جا از حسین مهرزاد با فعالیت دلسوزانه ای که در این کلوب دارد، تشکر میکنم.

   کلوب هواداران میهن بلاگ


  سال 89 سال پر از برکتی برای کاربران خوب میهن بلاگ و تیم مدیریتی باشه. خوشحال میشیم که پیشنهادات و انتقادات خودتون رو برای ارتقا مدیریت تیم میهن بلاگ به ما ارجاع بدهید.


  سال نو پیشاپیش مبارک باد
  نویسنده : m-b بازدید : 184 تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1391 ساعت: 17:44
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123