سال 89 مبارک و خجسته باد.

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  درود تیم مدیریت میهن بلاگ را در  اولین روز سال 1389 خورشیدی پذیرا باشید.

  سالی که گذشت پر از خاطره و تجربه هایتازه ای برای تیم مدیریت میهن بلاگ بود.

  در سال 88 سعی تیم مدیریت بر مستحکم کردنرابطه با کاربران خوب میهن بلاگ بود، که در این راستا با ایجاد چندین پل ارتباطینظیر «وبلاگ روابط عمومی»، وبلاگ «بلاگ های منتخب»،«سوالات متداول» و «راهنما»توانستیم پاسخ گوی نیاز کاربران عزیز باشیم.

  یکی از تجربه های جدید، معرفی وبلاگ هایبرگزیده بود که به شناسایی وبلاگ نویسان خوب میهن بلاگ پرداختیم و با معرفی آنهاتوانستیم کمی کمک کنیم که از گمنامی خارج شوند.


  نکته دیگری که شاید پیش از این باید به اطلاع شما میهن بلاگی های عزیز می رساندیم در خصوص روند جدید مسدود سازی وبلاگ ها به دستور کمیته مصادیق اینترنتی می باشد ، و تیم میهن بلاگ با توجه به قبول فعالیت در چارچوب قوانین کشور ایران تنها مجری نظرات آن کمیته می باشد.

  وبلاگهایی که از طریق لیست های کمیته مسدود می شوند در پیام مسدود سازی آنها این نکته قید شده تا کاربران محترم بتوانند مسیر دقیق برای مکاتبه و رفع فیلتر را تشخیص دهند.

  با آرزوی سالی پر برکت و پر نشاط برای همه کاربران عزیز.  نویسنده : m-b بازدید : 274 تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1391 ساعت: 17:51
  برچسب‌ها :

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها