شیوه جدید آدرس دهی مطالب وبلاگها

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  در سالهای گذشته از یک شیوه برای آدرس دهی مطالب وبلاگهای زیرمجموعه سایت استفاده شده است و بطور مثال آدرس یک مطلب بصورت  news.blogfa.com/post-170.aspx بوده است با توجه به سابقه چندین ساله این شیوه آدرس دهی و همچنین وجود میلیونها صفحه از وبلاگهای کاربران در موتورهای جستجوگر تغییر کلی این شیوه میتوانست موقعیت وبلاگهای کاربران در موتورهای جستجوگر را تضعیف کند. در  امکان جدیدی که به سایت اضافه شده است کاربران میتوانند با حفظ آدرس صفحات وبلاگ با شیوه آدرس دهی قدیمی ، از شیوه آدرس دهی جدیدی برای مطالب وبلاگ خود استفاده کنند.

  در حال حاضر علاوه بر پشتیبانی از شیوه آدرس دهی قبلی دو شیوه دیگر نیز قابل انتخاب هستند در یکی از این روشها آدرس مطالب به طور مثال بصورت news.blogfa.com/post/170 خواهد بود و همچنین شیوه آدرس دهی آرشیو مطالب(تاریخی،موضوعی و براساس نویسنده) نیز تغییر میکند. شیوه اشاره شده شیوه پیشنهادی سایت بوده و در وبلاگهای جدید نیز بصورت پیش فرض از این شیوه آدرس دهی استفاده خواهد شد.
   همچنین در دومین شیوه، عنوان مطلب نیز در آدرس صفحات قید خواهد شد و بطور مثال آدرس یک مطلب اینچنین خواهد بود  (/با-قانون-جرائم-رایانه-ای-آشنا-شوید/http://news.blogfa.com/post/144) . این شیوه میتواند تاثیر مثبتی در موقعیت و همچنین در دسترس بودن محتوای وبلاگها را در موتورهای جستجوگر داشته باشد و برای کاربرانی که این مسئله برای آنها اهمیت بالایی دارد میتواند بسیار مفید باشد هرچند به دلیل طولانی کردن آدرس، خوانایی آنرا کمتر  و لینک دادن به صفحات و مطالب را سخت تر میکند. کاربران میتوانند در هر زمانی شیوه آدرس دهی مطالب خود را تغییر دهند و البته پیشنهاد میکنیم در بلند مدت تنها از یک شیوه آدرس دهی استفاده کنند تا موقعیت وبلاگ خود را در موتورهای جستجوگر حفظ کنند. لازم به ذکر است هر چند همزمان از هر سه شیوه آدرس دهی برای دسترسی به مطالب وبلاگها پشتیبانی می شود اما  تغییر در شیوه آدرس دهی حداقل در کوتاه مدت میتواند در موقعیت مطالب یک وبلاگ در موتورهای جستجوگر تاثیر منفی داشته باشد.
  کاربران سایت میتوانید در بخش تنظیمات وبلاگ(در پنل مدیریت وبلاگ) شیوه آدرس دهی مطالب را انتخاب کنند.

  با توجه به نو بودن این امکان جدید لطفاً اشکالات احتمالی و  یا پیشنهادات خود  (حتی در زمینه شیوه های دیگر آدرس دهی مطالب) را با ما در میان بگذارید.

  نویسنده : m-b بازدید : 154 تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1391 ساعت: 17:44
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123